Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 23 500 Kč
volné místo
naše cena 23 500 Kč
volné místo
naše cena 31 500 Kč
volné místo

O nás
O nás

Vítejte na stránkách PANDORA-KURZY, které Vám mohou změnit život k lepšímu. Kurzy, které jsem pro Vás připravila jsou vytvořeny tak, aby odpovídaly Vašim přáním i požadavkům. Nabízené kurzy pro dospělé i pro děti nabízejí nejmodernější a nejefektivnější metody, které se snadno naučíte a pomohou Vám rychle vyřešit Vaše problémy, pozitivně naladit mysl, navrátit harmonii tělu i duši a umožní dát prostor k naplnění Vašich plánů a cílu.

ŠTĚSTÍ – LÁSKA – ZDRAVÍ – RADOST A HOJNOST JSOU TU I PRO VÁS

KURZY  i REKVALIFIKACE přednášejí praktici z oboru. Zastávám názor, že jen praktici mohou vést kvalitní vzdělávání a tím i předávat cenné zkušenosti ZE SVÉ PRAXE, které v teoretických knihách nenajdete!

Rekvalifikační terapeutický výcvik je veden především  v duchu praxe, která probíhá během víkendových setkání. Pracujeme s fakty NE  s modelovými situacemi, tím pádem si zároveň řešíte své problémy, limity, bolesti, nemoci, či názory, které omezují VÁŠ ŽIVOT!!! Smile

A PROTOŽE mají někteří studenti zpočátku obavu z terapeutické praxe nabízíme i bezplatné konzultace pro řešení jednotlivých případů.

PROSTĚ TAKOVÝ NORMÁLNÍ BRAINSTORMINGWink

 

Kurzy jsou především pro ty, kteří mají chuť a odvahu se  zhluboka nadechnout a pocítit, jak osvobozující pocit to může být, když se zbavíme toho těžkého nákladu, který životem neseme na svých bedrech.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

xdCdQQkOBTf
Barnypok
02.04.2017 01:55
sdfewfewfef

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ