O nás
O nás

Vítejte na stránkách PANDORA-KURZY, které Vám mohou změnit život k lepšímu. Kurzy, které jsem pro Vás připravila jsou vytvořeny tak, aby odpovídaly Vašim přáním i požadavkům. Nabízené kurzy pro dospělé i pro děti nabízejí nejmodernější a nejefektivnější metody, které se snadno naučíte a pomohou Vám rychle vyřešit Vaše problémy, pozitivně naladit mysl, navrátit harmonii tělu i duši a umožní dát prostor k naplnění Vašich plánů a cílu.

ŠTĚSTÍ – LÁSKA – ZDRAVÍ – RADOST A HOJNOST JSOU TU I PRO VÁS

KURZY  i REKVALIFIKACE přednášejí praktici z oboru. Zastávám názor, že jen praktici mohou vést kvalitní vzdělávání a tím i předávat cenné zkušenosti ZE SVÉ PRAXE, které v teoretických knihách nenajdete!

Rekvalifikační terapeutický výcvik je veden především  v duchu praxe, která probíhá během víkendových setkání. Pracujeme s fakty NE  s modelovými situacemi, tím pádem si zároveň řešíte své problémy, limity, bolesti, nemoci, či názory, které omezují VÁŠ ŽIVOT!!! Smile

A PROTOŽE mají někteří studenti zpočátku obavu z terapeutické praxe nabízíme i bezplatné konzultace pro řešení jednotlivých případů.

PROSTĚ TAKOVÝ NORMÁLNÍ BRAINSTORMINGWink

 

Kurzy jsou především pro ty, kteří mají chuť a odvahu se  zhluboka nadechnout a pocítit, jak osvobozující pocit to může být, když se zbavíme toho těžkého nákladu, který životem neseme na svých bedrech.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

xdCdQQkOBTf Barnypok 02.04.2017 01:55
sdfewfewfef

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ